Drobna przebudowa serwisu TnijURL.com

Zarabianie na stronach WWW

Serwis TnijURL.com świadczy usługi swoim odbiorcom w postaci skracania długich linków, dzięki czemu mogą długi adres przekazać za pomocą komunikatora lub SMS-em. Jest to bardzo użyteczna usługa. Niestety tylko jedna firma jak do tej pory potrafi zarabiać na tej usłudze sprzedając narzędzia do analizy skróconego linku oraz ruchu jaki generuje. My na ten moment nie idziemy w tym kierunku gdyż dobrze wiemy że w Polsce będzie bardzo mało odbiorców płatnej wersji naszej usługi nawet gdy będziemy dostarczać bardzo szczegółowe statystyki. W dodatku korporacja Google również jest zainteresowana tym segmentem działalności internetowej. Dostarczają podobnych usług co firma która sprzedaje płatne konta na swojej platformie do skracania oraz analizy linków oraz ruchu które generują. Dlatego pozostajemy przy darmowej wersji naszej usługi i tak będziemy kontynuować naszą działalność. Jednak fajnie byłoby gdyby nasz adres jednak przynosił dochody dla naszej firmy.

 

Katalog stron jako forma zarobkowania

Już na samym początku istnienia strony TnijURL.com , katalog stron był jedną z form monetyzacji tego adresu. Jednak z powodu zbyt małego rozwinięcia witryny nie byliśmy w stanie stanie zrobić z tej gałęzi przyzwoitego dochodu. Dlatego teraz gdy internet ma całkiem inne projekty niż dawniej, ponownie postanowiliśmy rozejrzeć się za formą dodatkowej monetyzacji naszej witryny.

 

Modernizacja w celu zwiększenia zysków

Nasza firma współpracuje z systemem do wyświetlania reklam na stronach internetowych. Postanowiliśmy wdrożyć na wszystkich wartościowych podstronach system wyświetlania reklam aby zwiększyć pośredni system monetyzacji adresu TnijURL.com .

 

Nasze dążenie do osiągnięcia zysków z tego adresu jest pokierowane chęcią stałego utrzymywania usługi na jak najwyższym poziomie. Stale dokładając do serwisu nie jesteśmy wstanie myśleć o jego szerokiej rozbudowie. Gdy serwis będzie przynosił nawet minimalne dochody, pojawi się większa presja na ich zwielokrotnienie. Dlatego też chętnie wdrażamy pośrednie systemy które pomogą nam zebrać więcej pieniędzy z naszych podstron.