Lista linków z bieżącego miesiąca

Lista popularnych linków z bieżącego miesiąca

To już ostatnia z nowo powstałych podstron z segmentu statystyk serwisu TnijURL.com . Wspomniana podstrona prezentuje zestawienie pokazujące listę 15 najpopularniejszych linków z bieżącego miesiąca. Co to oznacza bieżący miesiąc ? To oznacza że podstrona automatycznie restartuje się każdego pierwszego dnia danego miesiąca i prezentuje linki dodane tylko w tym konkretnym miesiącu. Lista jest układana według popularności odwiedzin linków uczestniczących w danym zestawieniu. Linki znajdujące się na tej liście mogą pokrywać się z tymi które są prezentowane na liście linków z ostatnich 7 dni. Oczywiście pod jednym bardzo ważnym warunkiem. Ich popularność musi przewyższać pozostałe linki z danego miesiąca. W przeciwnym razie zostaną ustawione w kolejności zgodnie z popularnością. Linki prezentowane na liście z bieżącego miesiąca można również zaobserwować na liście najpopularniejszych linków solo. Tutaj również musi być spełniony bardzo ważny warunek. Link musi mieć porównywalną popularność jak te które są prezentowane na tej konkretnej liście.

 

Narzędzia które udostępniliśmy pomagają zrozumieć oraz poznać pewnego typu zachowania oraz trendy. Widzimy jakiej długości linki są skracane, jak często odwiedzane. Oraz jaka tematyka cieszy się największą popularnością. Wszystkie te wyniki mogą się składać na Big Data, a odpowiednie sortowanie oraz zestawianie ich z datami lub ilością kliknięć mogą prezentować odpowiedzi na ważne pytania dla konstruktorów witryn.

 

Nasz cel został osiągnięty. Statystyki zostały podzielone na ważne segmenty a prezentowane dane mają szerszą skalę. Pozwoli to na wyciąganie nowych wniosków oraz lepszą obserwacje tego co się dzieje na portalu. W końcu większość linków jest skracanych całkowicie anonimowo. A to otwiera drogę do nadużyć z którymi redakcja musi walczyć. Nowe narzędzie do przeglądania statystyk pomoże nam w lepszej weryfikacji zdarzeń które zachodzą na podstronach naszej witryny. To milowy krok w rozwoju naszej strony. Już nie tylko chodzi o dodatkową liczbę podstron ale o fakt ciągłego rozwoju i zdobywania coraz to większej widoczności.