Wakacyjne rekordy naszego portalu

Wakacyjne rekordy TnijURL.com

Nikt z naszej załogi nie spodziewał się że okres wakacyjny może przynieść tyle rekordów. Bardziej spodziewaliśmy się że w czasie urlopów letnich, nasz portal zanotuje spadek aktywności. I owszem statystyki użytkowania portalu są znacznie słabsze ale skurczyły się jedynie o 20 % czyli 1/5 całego ruchu. Jednak zasady funkcjonowania naszej platformy są tak elastyczne że jednego dnia jeden link może wybić wszystkie dotychczasowe rekordy które wcześniej zostały ustanowione. Tak też się stało, cała sytuacja miała swój początek w okolicach 30 lipca 2019 roku. W tym dniu do serwisu został dodany skrócony link, który prowadził do witryny YouTube z nowym odcinkiem popularnego serialu wykonanego w technologi kreskówki.

 

W trakcie pierwszego dnia istnienia linku pobił on pierwszy rekord a mianowicie najwięcej kliknięć w skrócony link w czasie 24 godzin. Jednak ten rekord został szybko zdetronizowany. Następnego dnia ten sam link uzyskał ponad 16 000 kliknięć co spowodowało że pobił on drugi raz swój własny rekord wygenerowanych kliknięć w czasie 24 godzin. Pierwszy sierpnia to był ostatni dzień funkcjonowania tego linku i zanotował już niewiele ponad 2000 kliknięć. Jednak i tak jest to spory wyczyn gdyż jeden link w czasie 3 dni wygenerował ruch na poziomie ponad 19 tysięcy kliknięć.

 

Jest to absolutny rekord naszej platformy w kategorii najwięcej kliknięć w krótkim czasie. Niestety wynik ten nie pozwolił aby wspomniany link znalazł się na stałe na liście 10 najczęściej klikanych skróconych linków.

 

Dziś za to został pokonany kolejny rekord. Dziś to jest 24 sierpnia 2019 roku nasza platforma doczekała się równych 600 kont użytkowników, które zostały w ostatnim czasie założone na naszym portalu. Zachęcamy wszystkich internautów aby zakładali darmowe konta użytkowników na TnijURL.com. Im jest nas więcej tym lepiej działa nasz portal. Pokaż naszą stronę znajomym i razem skracajcie linki za pomocą naszej witryny. Dzięki temu będziemy mogli pokonywać kolejne bariery i ustanawiać kolejne rekordy.