To już ponad 500 użytkowników

To już ponad 500 zarejestrowanych użytkowników

Serwis TnijURL.com istnieje od 2010 roku. W tym czasie stworzono za pomocą naszej witryny i mechanizmu na niej zamieszczonego ponad 100 tysięcy linków. Internauci z różnych części świata kliknęli w te linki już ponad 9 milionów razy. Jednak dopiero w październiku 2017 roku udostępniliśmy darmowe konta dla użytkowników TnijURL.com . Od tamtego momentu (do 12 kwietnia 2018r.), przybyło nam ponad 500 zarejestrowanych użytkowników. Ten wynik jest dla nas bardzo budujący. Każda kolejna rejestracja utwierdza nas w przekonaniu iż wszelkie dotychczas wprowadzone zmiany w witrynie miały pełny sens. To też motywuje nas do dalszych prac dzięki którym funkcje serwisu stale się poszerzają.

 

Co kilka miesięcy dodajemy nowe funkcje dzięki którym znacznie zwiększa się możliwość skracania linków za pomocą naszego mechanizmu. Niedawno wprowadzone nowe narzędzie do zakładania hasła na link sprawiają iż na niektóre hiperłącza mogą wejść tylko osoby które posiadają hasło do danego linku. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom internautów. Stale monitorujemy internet i staramy się wychwycić potrzeby osób korzystających z sieci. Jeśli te potrzeby zazębiają się z funkcjonalnością naszej witryny to chętnie poświęcamy czas oraz pieniądze na wdrożenie kolejnego elementu dzięki któremu poszerzamy ogólną funkcjonalność całej witryny.

 

Obecnie konta dla użytkowników zarejestrowanych są całkowicie darmowe. Również w przyszłości będą one funkcjonowały bez opłat. Jednak zaczynamy coraz bardziej starać się monetyzować naszą witrynę. Wprowadzanie nowych elementów, zatrudnianie programistów, utrzymywanie strony na serwerze oraz opłacanie domeny generują koszty które muszą być pokryte z dochodów witryny. Dlatego też co jakiś czas można zauważyć pojawienie się kolejnej powierzchni na której wyświetlamy reklamy co pomaga nam utrzymywać witrynę w doskonałej kondycji i stale ją rozwijać.

 

Obecną ilość zarejestrowanych użytkowników osiągnięcie w ponad rok. Mamy nadzieję że następne 500 kont użytkowników zdołamy zdobyć w znacznie krótszym czasie.