Dotknęła nas awaria Flash

Awaria na TnijURL.com

Nasza strona w części anonimowej czyli na głównej stronie korzysta z technologii Flash. Obecnie ten moduł jest zepsuty. Jedyne co możemy w tym momencie o tym powiedzieć to to że prace trwają a awaria dotyczy tylko strony głównej i trwa od niedzieli 18 grudnia. Awaria powoduje brak możliwości skracania długich nazw adresów stron przez użytkowników anonimowych. Dzień wcześniej zaobserwowaliśmy zmiany w elementach opartych na technologi Flash które były widoczne na wszystkich przeglądarkach internetowych. Zmiany dotyczyły obsługi oraz wyświetlania linków które były jednocześnie hiperłączami.

 

Jest to o tyle niezwykłe że w tym czasie nie były prowadzone na stronie żadne inne prace modernizacyjne. Również monitoring zmian w plikach nie wykazał ingerencji w kod strony. A mimo to w dniu 17 grudnia 2017 roku zaobserwowaliśmy zmiany w zachowaniu witryny w elementach które były oparte o technologię Flash.

 

Na dzień dzisiejszy trwają prace naprawcze które mają za zadanie przywrócić normalne działanie witryny Tnij URL. Awaria dotyczy tylko strony głównej. Osoby które posiadają zarejestrowane darmowe konta użytkowników mogą korzystać z narzędzia do skracania linków. Korzystają oni z innego formularza. Na naszym blogu zamieścimy informację gdy tylko strona odzyska dawną sprawność. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

 

Jeśli nie możesz czekać a chcesz skrócić link za pomocą naszej witryny to zapraszamy do założenia darmowego konta użytkownika Tnij URL. Po zarejestrowaniu, internauci dostają dostęp do zaawansowanego formularza skracania linków. Jest on dostępny dopiero po zalogowaniu i działa na innej technologii niż ten dostępny dla użytkowników anonimowych z głównej strony. Formularz dla internautów z zarejestrowanym darmowym kontem użytkownika udostępnia znacznie więcej opcji skracania linków niż ten dostępny na naszej głównej stronie. Zapraszamy do korzystania oraz informowaniu znajomych o naszej witrynie oraz wszystkich dostępnych usługach.

 

Gdy tylko naprawimy główną stronę oraz formularz który przyjmuje adresy stron do skrócenia poinformujemy o tym za pomocą naszego bloga.