Lista artykułów

Koniec skracania linków za pomocą google goo.gl

02-07-2018

Firma Google poinformowała swoich użytkowników że zamierza zamknąć dotychczasową usługę skracania linków na swojej domenie goo.gl . Przyczyny takiej decyzji nie zostały ujawnione, jednak skracanie długich linków to usługa darmowa bez reklam więc nie przynosiłą zysku a jedynie obciążenie serwerów.

Nowe rekordy na TnijURL.com

02-07-2018

Co jakiś czas opisujemy rekordy jakie udało nam się zebrać podczas funkcjonowania naszego serwisu do skracania zbyt długich linków do używalnej postaci. Dziś również chcemy przedstawić kilka wyników które świadczą o postępie naszego serwisu.

Zmiana operatora witryny TnijURL.com

31-03-2018

Nowy WebDeweloper który przejmuje władzę w serwisie TnijURL.com Jest to działanie które pokierowane jest dobrem witryny oraz internautów. Mamy nadzieję że zmiana właściciela będzie odebrana pozytywnie.

Drobna przebudowa serwisu TnijURL.com

31-03-2018

Wprowadziliśmy pewną drobną modernizację w celu zwiększenia zysków z witryny Tnij URL. Jako że strona nie generuje zysków ze swoich usług to szukamy pośrednich sposobów uzyskiwania dochodów z tego adresu.

To już ponad 8 milionów kliknięć

31-03-2018

Nasz serwis TnijURL.com może pochwalić się całkiem sporym osiągnięciem. Zdobyliśmy kolejny milion kliknięć w linki skrócone za pomocą naszego serwisu. Dziękujemy wszystkim za korzystanie z naszego systemu.

Kolejna aktualizacja rekordów

18-12-2017

12 grudnia 2017 roku ponownie zbliżono się do głównego rekordu strony TnijURL, który oscyluje w rejonie 125 linków skróconych w czasie 24 godzin czyli jednego dnia.

Naprawa zakończona

18-12-2017

Tnij URL działa już w trybie normalnym. Nasza stronie nie była uszkodzona. Okazuje się że diagnoza była słuszna, na plikach nie przeprowadzano w ostatnich dniach modernizacji. Przyczyną był błąd zewnętrznego oprogramowania.

Dotknęła nas awaria Flash

18-12-2017

Niestety od niedzieli 18 grudnia 2017 roku mamy problem z możliwością tworzenia anonimowych skróconych linków. Jest to efekt awarii elementu zbudowanego na technologii Flash. Prace naprawcze trwają.

Skracanie długich nazw URL

25-11-2017

Nasz serwis działa od 2010 roku cały czas nieprzerwanie. W tym czasie skróciliśmy do 2017 roku już ponad 83 tysiące linków. Jest to zawrotna suma jak na Polską część internetu. Okazuje się że w tej dziedzinie można zostać też liderem.

Zmiana w rekordach na drugim miejscu

23-11-2017

Nasza strona prowadzi statystyki skróconych linków w przedziale dziennym. Od czasów uruchomienia nowej witryny mamy dodatkowe możliwości z których chętnie korzystamy. Dziś informujemy że o zmianie w pierwszych miejscach rekordu skróconych linków.

Maskowanie adresów przy pomocy komórki ?

05-11-2017

A dlaczego by nie, dziś większość czynności związanych z przeglądaniem internetu realizujemy za pomocą telefonu komórkowego. Dlatego i nasz serwis współpracuje z różnej wielkości wyświetlaczami dzięki którym jesteśmy odbierani również na urządzeniach przenośnych.

Rekord ustanowiony

05-11-2017

Na naszej stronie został ustanowiony rekord skróconych linków w ciągu jednego dnia. Dzięki wprowadzeniu w nowej wersji strony statystyk możemy wyłuskać niektóre dane które świadczą o popularności naszej witryny.

Ciekawe statystyki tnij URL

05-11-2017

Wraz z nową wersją strony pojawiły się dodatkowe możliwości. Dzięki temu udało nam się udostępnić podstawowe statystyki naszej witryny do ogólnego wglądu dla wszystkich internautów.

Katalog i blog jako koła zamachowe

04-11-2017

Nasza witryna potrzebuje właściwych bodźców aby wypłynąć ponad konkurencję. W tym celu obecnie rozwijamy serwis w celu poszerzania własnej widoczności w szerokim gremium osób któe skracają linki.

8 października zmiana grafiki i funkcji

04-11-2017

Tnij URL istnieje od 2010 roku. Przez lata ta witryna nie zmieniała swojego oblicza. Jako usługa niedochodowa generuje tyko koszta. Dlatego rozwój w tej dziedzinie jest bardzo powolny. My postanowiliśmy odnowić witrynę na prośbę jednej z użytkowniczek portalu Tnij URL.

Katalog stron na TnijURL.com

04-11-2017

Nasza witryna służy głównie do finezyjnego skracania długich adresów URL z jakimi często mamy do czynienia w internecie. Jednak aby się utrzymać na rynku musimy również świadczyć usługi dodatkowe dzięki którym bilans zysków i wydatków wychodzi na zero.

Ads-Center.NET

04-11-2017

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET to firma która jest deweloperem stron internetowych. Działalność tego przedsiębiorstwa oparta jest głównie o dochód pasywny z usług wykonywanych dla stałych klientów. Jednak prowadzi ona również działania dywersyfikujące w postaci budowania własnego zaplecza w celu budowy dodatkowych źródeł dochodu.

Start bloga na tnijurl.com

10-10-2017

To pierwszy wpis na naszym blogu dzięki któremu startujemy nasze pisanie o skracaniu linków i podobnych rzeczach. Zapraszamy do przeglądania naszych podstron oraz poszukiwaniu u nas innych informacji.